VOLNÁ POZICE

JUNIOR účetní - Fakturant/ka

Milý uchazeči, jsem Lucie Plachá, finanční ředitelka V Invest CZ a.s., a mám na starosti tým šesti kolegů. My všichni bychom rádi uvítali novou posilu do našeho týmu.

Pracovní náplň

  • evidenci a zpracování účetních dokladů v účetním programu,
  • vedení poklady, platební příkazy,
  • vedení interní finanční evidence v MS Excel,
  • zpracování podkladů pro externí účetní

POŽADUJEME

  • zkušenosti s účetnictvím a chuť se v něm dále rozvíjet,
  • znalost účetního programu (výhodou Premier) a MS Excel (uživatelsky),
  • systematičnost, pečlivost, týmového ducha.

Nabízíme

  • tým profíků a ani Vás profesní a osobní rozvoj nemine,
  • náležité ocenění za kvalitně odvedenou práci,
  • důvěru, komunikaci a ochotu neustále se zlepšovat a posouvat dopředu
  • výbornou kávu, akční teambuildingy, firemní volna, otevřenost nápadům.
  • Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nás kontaktovat na jiraskova@vinvest.cz , za HR Eliška

ZAŠLETE NÁM SVOJE CV A MY SE S VÁMI SPOJÍME