VOLNÁ POZICE

Přípravář/Rozpočtář

V Honzově týmu máte možnost čerpat z více než 20-ti let zkušeností z oblasti stavebnictví, získáte kolegy, na které je spolehnutí, a budete růst nejen profesně, ale i osobnostně.

V Invest dává lidem možnost být nejlepšími ve svém oboru, zašlete CV, přijďte na společné setkání a přesvědčte se.

Pracovní náplň

  • zajištění všech podkladů nutných pro rozpočtování projektu
  • příprava výběrových řízení, porovnávání a vyhodnocování nabídek, podkladů, dokumentace do soutěží, výběrových řízení
  • příprava a tvorba rozpočtů a jejich následná kontrola
  • kalkulace nákladů a tvorba cen
  • jednání se subdodavateli
  • příprava podkladů pro realizaci tendrů a uzavření smluvního vztahu

POŽADUJEME

  • srdcaře s prokazatelnými výsledky v oblasti přípravařiny/rozpočtařiny
  • orientaci v projektových dokumentech
  • znalost přípravy rozpočtů a cenových kalkulací s letitou praxí
  • schopnost dotahovat věci do konce a vyjednávat
  • znalost práce na PC

Nabízíme

  • možnost podílet se na vytváření unikátních rezidenčních projektů v rámci ČR
  • stabilní ryze českou společnost s 28 letou tradicí
  • stálý kolektiv odborníků, můžeme se na sebe spolehnout napříč celou firmou
  • nabízíme HPP a dlouhodobý zaměstnanecký vztah
  • odpovídající finanční ohodnocení

ZAŠLETE NÁM SVOJE CV A MY SE S VÁMI SPOJÍME