VOLNÁ POZICE

"INŽENÝRING" - Specialista přípravy projektů

Máte rád/a legislativní přípravu projektů (stavební zákony máte v malíčku)?

  • Baví Vás práce s technickým textem a jen tak něco Vám neunikne?
  • Dokážete získat územní rozhodnutí a stavební povolení, anebo se to chcete naučit?

Pracovní náplň

Výsledkem vaší práce bude:

  • Zkompletovaná projektová dokumentace, která obsahuje vše podle stavebního zákona.
  • Dokončené stavební povolení či územní rozhodnutí.
  • Zkontrolované plnění povinností ze získaných stanovisek a smluv.
  • Uzavření smluv s dodavateli energií a s vlastníky pozemků dotčených stavbou.

POŽADUJEME

  • Znalosti na úrovni SŠ/VŠ stavebního směru
  • Znalost procesu legislativní přípravy staveb (územní a stavební řízení) dle stavebního zákona a správního řádu
  • Řidičský průkaz skupiny „B“

Nabízíme

  • Můžete se s námi při každém projektu učit a rozvíjet.
  • Budete se svou prací podílet na opravdu zajímavých projektech.
  • Stanete se součástí silné společnosti plné odborníků, kteří mají rádi svoji práci.
  • Kolektiv lidí, který táhne za jeden provaz, dost maká, ale umí si užít i hodně srandy.
  • Získáte rozmanitou a odbornou práci.
  • Nebudete jen sedět za stolem v kanceláři, ale dostanete se i do terénu
  • Vaše pozice bude klíčová pro rychlou a efektivní realizaci projektů.

ZAŠLETE NÁM SVOJE CV A MY SE S VÁMI SPOJÍME