VOLNÁ POZICE

Specialista realizace staveb

V Honzově týmu máte možnost čerpat z více než 20-ti let zkušeností z oblasti stavebnictví, získáte kolegy, na které je spolehnutí, a budete růst nejen profesně, ale i osobnostně.

V Invest dává lidem možnost být nejlepšími ve svém oboru, zašlete CV, přijďte na společné setkání a přesvědčte se.

Výsledkem Vaší práce bude splnění podmínek smlouvy o dílo s GD stavby a předaný byt/dům bez vad a nedodělků zákazníkovi = spokojený klient.

Pracovní náplň

  • komplexní vedení projektů od vydání stavebního povolení přes realizaci do kolaudace a převzetí stavby od zhotovitele a předání stavby konečnému zákazníkovi
  • seznámení se s podklady, podle kterých se připravuje realizace stavby
  • výkon technického dozoru investora - přítomnost na stavbě
  • kontrola postupu prací podle harmonogramu stavby a dle uzavřených smluv (kvalita, čas, sledování, vyžadování a evidence prováděných předepsaných a dohodnutých zkoušek)
  • spolupráce s projektantem
  • kontrola věcné a cenové správnosti a úplnosti oceňovacích podkladů a faktur
  • kontrola dokladů pro odevzdání a převzetí stavby, účast na přejímacím řízení

POŽADUJEME

  • srdcaře s prokazatelnými výsledky v oblasti bytové výstavby
  • zkušenosti s řízením, koordinací a kontrolou stavebních procesů
  • schopnost dotahovat věci do konce a zvládat práci pod tlakem
  • řidičský průkaz sk.B (aktivní řidič)
  • znalost práce na PC
  • a samozřejmě být připraven/a na komunikaci s lidmi na denní bázi

Nabízíme

  • ojedinělé projekty v ryze české společnosti
  • stálý kolektiv odborníků, můžeme se na sebe spolehnout napříč celou firmou
  • nabízíme HPP a dlouhodobý zaměstnanecký vztah
  • místo výkonu práce především v Praze
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • v kanceláři celé dny rozhodně trávit nebudete

ZAŠLETE NÁM SVOJE CV A MY SE S VÁMI SPOJÍME