VOLNÁ POZICE

Finanční ředitel

Náš finanční tým hledá svého šéfa. A šéf se na svůj tým může 100% spolehnout. Protože už teď všichni pracují na max, než najdeme vhodného kandidáta. Nechceme jen tak někoho. Musíte rozumět nejen financím, ale ještě být prostě fajn parťák pro všechny ve společnosti.

Pracovní náplň

  • plánování, řízení a koordinace chodu finančního systému společnosti
  • zajištění efektivního hospodaření společnosti
  • vyhodnocení efektivity akvizičních projektů
  • sledování cash-flow
  • nastavení procesů a strategií v oblasti financí
  • příprava ročních plánů a konsolidace
  • kontrola účetnictví, řízení účetního týmu
  • dohled nad dodržováním vnitřních a obecně závazných předpisů

POŽADUJEME

  • VŠ vzdělání ekonomického směru (ideálně v oblasti financí nebo účetnictví)
  • praxi v developerské společnosti nebo v realitní kanceláři na pozici finančního manažera či ředitele
  • zkušenost s auditem "ve velké čtyřce" velkou výhodou
  • znalost účetnictví a daňové problematiky
  • analytické myšlení, výborná znalost Excelu
  • vyrovnaného člověka, který je přirozenou autoritou

Nabízíme

  • možnost podílet se na vytváření unikátních rezidenčních projektů v rámci ČR
  • stabilní ryze českou společnost s 28 letou tradicí
  • stálý kolektiv odborníků, můžeme se na sebe spolehnout napříč celou firmou
  • nabízíme HPP a dlouhodobý zaměstnanecký vztah
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • a více si rádi s Vámi povíme na osobním setkání

ZAŠLETE NÁM SVOJE CV A MY SE S VÁMI SPOJÍME