VÝVOJ SPOLEČNOSTI

PŘES INŽENÝRING K VLASTNÍMU DEVELOPMENTU

Na samotném vzniku naší společnosti v roce 1991 jsme se věnovali pouze inženýringu. První́ developerský́ projekt jsme zrealizovali v roce 1999 a s nabytými zkušenostmi se vrhli do další práce. K dnešnímu dni čítá naše portfolio přes 800 obytných jednotek v desítkách projektů. Mnoho dalších má V Invest v různém stádiu příprav.

1996-1998

p1

V INVEST SE ROZRŮSTÁ

Na počátku tvořili V Invest jen tři lidé a místo z kanceláří jsme pracovali z karlínského bytu. Zabývali jsme se hlavně inženýringem staveb. Do společnosti vstupuje společník Jan Marek a počet zaměstnanců tak stoupá na čtyři. O dva roky později se k nám přidává Michal Horák. Zároveň se V Invest začíná věnovat vlastnímu developementu.

1999

PRVNÍ DEVELOPERSKÉ PROJEKTY

2 bytové jednotky v půdní vestavbě v ulici Jeselská. Zásadním projektem byla dislokace ČSOB leasing a STP.

2004

p1

ZAČÍNÁME SBÍRAT OCENĚNÍ

V Invest dokončuje projekt Bytová vila Mrázovka, který získává první místo v soutěži Best of Realty.

2005

DALŠÍ PROJEKT, DALŠÍ VÝHRA

V Harrachově vyrůstá projekt bytových domů Apartmány Čertovka čítající 109 bytů. Projekt získává druhé místo v Best of Realty 2005.

2008

p1

DOKONČENÍ PROJEKTU ZAHRADY UHŘÍNĚVES

160 bytů v Uhříněvsi nachází své majitele. A jak už je dobrým zvykem, i tento projekt získává druhé místo v soutěži Best of Realty. Zároveň však začíná realitní krize. V Invest pozastavuje rozběhnuté projekty a prodává některé projekty ze svého portfolia.

2010

A PŘECE SE STAVÍ

S následky krize se V Invest vyrovnává poměrně dobře. Bylo sice třeba snížit kapacity a restrukturalizovat financování, přesto však proběhla kolaudace penzionu Kilián na Šumavě a byla zahájena stavba etapovitého projektu Nová Valcha v Plzni. Krize se podepíše na velikosti projektu, když dochází k jeho přeprojektování a finální kapacita je o několik set jednotek menší.

2016

p1

WHITE GRAY ZÍSKÁVÁ OCENĚNÍ

Dva viladomy v pražské rezidenční čtvrti Podolí byly zkolaudovány v roce 2016. Rosteme díky novým akvizicím.

2017

p1

OPĚT ROSTEME

Kromě 100% nárůstu počtu našich zaměstnanců zvyšujeme také roční objem prodeje jednotek. Zaměřujeme se na poskytování kvalitních služeb pro koncové zákazníky a stejný trend plánujeme následovat i v dalších letech.

2018

p1

NOVÁ ÉRA

Rok 2018 je ve znamení novinek. Kromě nového sídla společnosti jsme přivítali i nového strategického partnera. V Invest spravuje 17 aktivních projektů se 1100 bytových jednotek. Budoucnost vypadá skvěle.

lidé

UDRŽET SI DŮVĚRU ZNAMENÁ DOSTÁT SVÉMU SLOVU

Získat důvěru klienta je zavazující. Ještě více nám však záleží na tom si vzájemnou důvěru udržet. Pro spokojenost klienta uděláme vše. Nebojíme se říkat věci na rovinu, neustále na sobě pracujeme a dotahujeme věci do zdárného konce. Ať už se jedná o návrh nové stavby, její realizaci nebo třeba jen poradenství. Jen tak si můžeme být jisti, že se k nám spokojení klienti znovu vrátí.

Ing. Jaroslav Vondřička

PARTNER A ŘEDITEL SPOLEČNOSTI

Jaroslav Vondřička založil naši společnost v roce 1991. Předtím působil na technických pozicích ve firmách Gestin a.s. a VHMP VÚS. Zkušenosti má mimo jiné s řízením společnosti a s řízením procesů spojených s developmentem nemovitostí a rezidenčním developmentem. V současné době působí jako ředitel a spolumajitel společnosti.

Ing. Michal Horák

PARTNER A PROJEKTOVÝ ŘEDITEL

Michal Horák nastoupil do firmy 1998. Jeho působení předcházel půlroční studijní jazykový pobyt v Anglii, posléze pracoval jako soukromý podnikatel. Ve své pozici se zabýval především provozováním a výstavbou objektů, inženýringu a dozoru staveb. Má bohaté zkušenosti v oboru projektového managementu a řízení procesů, za což je v naší společnosti zodpovědný. Rovněž se podílí na řízení společnosti.

Ing. Jan Marek

PARTNER A ŘEDITEL REALIZACE PROJEKTŮ

Jan Marek nastoupil do V INVESTu v roce 1996. Předtím působil čtyři roky na pozici technického dozoru investora a další čtyři roky na pozici hlavního inženýra výstavby ve společnosti Transgas – Ruská federace. Zkušenosti má především s vedením staveb a u nás ve firmě dohlíží na provedení staveb v kvalitě, termínech a předem stanovených nákladech.

KARIÉRA

MOŽNÁ HLEDÁME PRÁVĚ VÁS

Velice nás těší Váš zájem o práci v naší společnosti. Bohužel momentálně nehledáme žádné kolegy a kolegyně. Vždy ale rádi poznáme nové lidi se zápalem pro věc a kteří sdílí stejné hodnoty, jako naše firma. Proto neváhejte a pošlete nám Vaše CV na info@vinvest.cz